קרן השתלמות מורים וגננות

מורים וגננות? בואו ללמוד כל מה שצריך לדעת על קרן השתלמות מורים וגננות שתפיק עבורכם את התשובות הכי טובות בחיסכון לקרן ההשתלמות
קרן השתלמות מורים וגננות

קרן השתלמות היא אפיק השקעה שמיועד לשכירים ועצמאים אשר מיוחסים לו יתרונות רבים. למעשה, מאחר ויש בו נזילות גבוהה, אפשרות להפקיד כסף מבלי לשלם מס כלל, למשוך לאחר 3/6 שנים ללא ניכוי מס רווח הון הוא הופך לבחירה האידיאלית בקרב עמיתים רבים ככלל ומורים וגננות בפרט.

הצבירה בקרן השתלמות למורים נחשבת גבוהה במיוחד כאשר היא מורכבת מהפרשת מורה בשיעור 4.2% ממשכורתו והפרשת מעסיק בשיעור של 8.4% – סך צבירה (מעסיק+עובד) בשיעור של 12.6% מהמשכורת.

כיום קיימים בשוק קרנות השתלמות רבים המספקים מעטפת למורים וגננות, החלטנו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן ולספר לכם אודות מסלולים ותשואות ב5 שנים האחרונות, כמו כן גם על יתרונותיה של קרן ההשתלמות.

 

מעטפת שלמה לעובדי הוראה

למעשה ישנה מעטפת שלמה לעובדי הוראה. כאשר הסתדרות המורים מפעילה מענה שלם בדבר קרנות השתלמות לדברי הוראה בשיתוף עם משרד החינוך.

באתר האינטרנט של הסתדרות המורים תוכלו למצוא פרטים אודות קרנות השתלמות מיוחדות אשר עובדות יחד עם עובדי הוראה, להצטרף אונליין ואף לקבל שירות מהמוקד הפיננסי של הסתדרות המורים בישראל ללא עלות.

התהליך הינו מקוון, ללא צורך בהדפסת טופס הצטרפות לקרן ושליחתו בדואר ישראל.

 

קרן השתלמות – יתרונות רבים לה

  • משיכת כסף לאחר 3/6 שנים – תוכלו למשוך את הכסף לאחר שלוש שנים לצורך השתלמויות, לימודים ואף שנת שבתון. לאחר שש שנים תוכלו למשוך את הכסף לכל מטרה.
  • הטבות מס רבות – עובד יכול להפקיד לבדו עד 7.5% מהשכר בחודש (ובהתאם לתקרת שכר שנכונה לאותה שנת מס) ללא תשלום של מס על השכר כלל.
  • ניהול במודל חדשני – היום כבר לא צריך "לשבור את הראש" ניתן לקבל מידע אונליין אודות הקרן שלנו, במה היא מושקעת, מה הם הרווחים ואף לעשות שינוי בתמהיל ההשקעה בכל רגע נתון.
  • מורים וגננות – מסלולים ותשואות

קיימים כיום עשרות גופים פיננסים הנותנים מענה שלם למורות וגננות, ריכזנו עבורכם את קופות הגמל עם התשואות הגבוהות ביותר ב5 השנים האחרונות (2015-2020)

קרן השתלמות מסלול "כללי" מורים וגננות תשואה
מיטב דש השתלמות כללי 29.63%
מיטב דש השתלמות עד 6 שנות וותק 29.38%
אקסלנס השתלמות כללי 34.32%
אקסלנס השתלמות לטווח קצר 31.95%
מור השתלמות כללי 14.23%

תשואות העבר לא באים ללמד כלום על תשואות העתיד.

לקופות בעלות היקף נכסים של מעל 100 מיליון ש"ח

 

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper