אנליסט גמל מניות בחו"ל

אנליסט גמל מניות בחו"ל

חברת אנליסט גמל היא אחת מחברות ההשקעות הגדולות בארץ, והיא מחזיקה קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, תיקי השקעות וקופות גמל. חברת השקעות היא חברה דרכה אנשים בוחרים להשקיע בשוק ההון ולשם עמלה לחברה במקום להתעסק בשוק ההון בעצמם. בעת השקעה דרך חברת השקעות, חברת ההשקעות תהיה בעלת המניות.

השקעה במניות ובחו"ל בפרט

השקעה במניות היא דרך משתלמת להרוויח כסף בקלות יחסית בשוק ההון. מניות מונפקות על ידי חברה כאשר היא מעוניינת לגייס הון ממשקיעים- המשקיעים משלמים את הכסף ורוכשים מניות בחברה משום שהם מאמינים בה וברווח שהיא מסוגלת להפיק. החזקת מניות של חברה משמעותה בעלות על חלק מהחברה, דבר המאפשר למשקיע לקבל גם חלק מהדיבידנדים וגם לקבל שליטה מסויימת בה. חלק הבעלות נקבע על פי אחוז המניות שיש למשקיע מתוך הסך הכולל, כלומר אם ברשותו 3% מהמניות הוא יקבל 3% מהדיבידנדים ויהיה לו כוח השפעה של 3% על הנעשה בחברה. ישנם רבים המעוניינים להשקיע במניות בחו"ל ולא בארץ מסיבות שונות, כמו למשל אמון רב יותר בחברות ענק גלובליות, אמון רב יותר בשוק ההון בארץ מסויימת או היכרות עם שווקי הון אחרים.

השקעה במניות בחו"ל דרך אנליסט גמל

חברת אנליסט גמל מציעה מסלול השקעה עם בלעדיות למניות מחו"ל. המסלול כולל:

  • חשיפה למניות שאינן מקומיות בלבד
  • שיעור חשיפה של לא פחות מ- 75% ולא יותר מ- 120% מנכסי המסלול
  • החשיפה תיעשה באמצעות השקעה במישרין, בקרנות נאמנות או השקעה, בנגזרים ובתעודות סל
  • יתר הנכסים יושקעו בהתאם לשיקול ועדת ההשקעות

ההשקעה במסלול ההשקעה במניות בחו"ל הניבה מתחילת השנה הקלנדרית (נכון ל5/21) תשואה של 7.08%, כאשר התשואה הממוצעת לשנה הייתה 15.62% במהלך השנים האחרונות.

למה כדאי להשקיע במניות בחו"ל דרך אנליסט גמל?

מומלץ להשקיע במניות בחו"ל דרך חברת השקעות ולא באופן פרטי משום שחברת ההשקעות בעלת ניסיון רב וידע בשוק ההון. מטרת החברה זהה למטרת המשקיע, מקסום הרווחים האפשריים, כיוון שהיא מקבלת דמי ניהול ובהתנהלות נכונה היא מרוויחה לקוחות נכסים. חברת אנליסט גמל בעלת ניסיון וותק רבים בתחום ולכן ניתן לסמוך עליה.

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper