קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אחת מקרנות ההשתלמות הנפוצות והמוכרות בישראל. רוצים ללמוד עוד על היתרונות של קרן ההשתלמות של מגדל? לחצו עכשיו לכל הפרטים
קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות היא מוצר חיסכון פנסיוני לטווח קצר עד בינוני אשר מעניקה הטבות רבות למפקיד הן בשלב ההפקדה והן בשלב המשיכה. מגדל מפעילה תחתייה שתי קרנות השתלמות, "מגדל השתלמות" ו"מגדל השתלמות לחיים" כאשר אחת מהם משולבת יחד עם ביטוח חיים למקרה מוות – פתרון המגדיל את החיסכון הפנסיוני ומטרתו להבטיח את עתידה של המשפחה במקרה של מוות חלילה.

מגדל הוקמה בשנת 1934 ונחשבת לאחת החברות הגדולות בישראל כאשר סך ההכנסות החודשי לשנת 2020 עמד על יותר מ30 מיליארד ש"ח.

 

מה היא קרן השתלמות?

כאשר אנחנו מדברים על קרן השתלמות אנו מדברים על אפיק חיסכון לטווח בינוני אשר מיועד לשכירים ועצמאים כאחד. אחד היתרונות של קרן השתלמות אשר מבדילה אותו מאפיקי חיסכון רבים הוא היכולת לפדות לאחר שש שנים, (לעיתים אפילו 3) את הכסף שנצבר מבלי לשלם עליו מס בכלל.

שמה של "קרן השתלמות" מגיעה מפני שבתחילת דרכה הקרן היוותה מעין קרן חיסכון ללימודים, כנסים מקצועיים, פרזנטציות והשתלמויות. נכון לשנת 2021 מדובר באפיק חיסכון שכיח וכלי חיסכון לכל מטרה.

 

משיכת כסף ללא מס לאחר 3/6 שנים

אחת הזכויות של קרן השתלמות הוא היכולת למשוך את הסכום שנצבר לאחר 3 שנים למטרות השתלמויות מקצועיות או לחילופין ללקוח אשר הגיע לגיל פרישה.

אפשרות נוספת היא לאחר 6 שנים כאשר המשיכה תעשה לכל ממטרה.

כמו כן, בקרן השתלמות לעצמאים אין צורך כלל בשמירה על רצף הפקדות חודשי. לקוח "רדום" יכול למשוך את הכסף בכל עת, ממש כמו לקוח "פעיל".

 

קרן השתלמות מגדל – מסלולים

מגדל נותנת ללקוחותיה טווח רחב של מסלולים בהם יוכלו להשקיע את הכסף שלהם בקרן השתלמות.

בין המסלולים ניתן לראות – מסלול לבני 50 מטה, מסלול לבני 50-60, מסלול כללי, מסלול שקלי טווח קצר, מסלול מניות פאסיבי כללי, מסלול חו"ל, אג"ח ממשלתי, מסלול הלכה, מסלול אג"ח משולב עם 10% מניות ועוד.

כל אחד מהמסלולים הותאם בצורה אישית לסוג מסוים של לקוחות, כאשר כל אחד יכול לבחור את המסלול המתאים לו ביותר בהתאם לרמת ההשקעה והסיכון.

במגדל השתלמות ניתן למצוא 13 מסלולי השקעה אשר נותנים גמישות מרבית והתאמת תמהיל פיננסי בהתאם לרצון הלקוח.

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper