קרן השתלמות הראל

קרן השתלמות הראל היא אחת מקרנות ההשתלמות הנפוצות והמוכרות בישראל. רוצים ללמוד עוד על היתרונות של קרן ההשתלמות של הראל? לחצו עכשיו לכל הפרטים
קרן השתלמות הראל

אם הגעתם לפה סביר להניח ששמעתם לא מעט אודות קרן השתלמות ואתם מעוניינים לפתוח אחת כזו. אם עדיין לא הכרתם, קרן השתלמות היא מוצר חיסכון אשר מיועד לטווח קצר או בינוני ומתאים לשכירים ועצמאים כאחד. אחד היתרונות של הקרן היא היכולת למשוך את הכסף לאחר תקופת זמן מסוימת ללא לשלם מס רווח הון על הרווחים בכלל. כמו כן, ניתן למצוא הטבות מס רבות הגלומות בתוך קרן ההשתלמות.

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ נחשבת לאחת החברות הגדולות ביששראל כאשר רוב מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב וכלולות במדד תל אביב 35. נכון לסוף 2019 חברת מגדל עמדה על הון עצמי של 6.45 מיליארד ש"ח.

 

מה זה קרן השתלמות?

כמו שכבר הבנתם, קרן השתלמות היא אחד מאפיקי החיסכון השכיחים ביותר במדינת ישראל, כאשר היא מתאימה לשכירים ועצמאים כאחד.

בקרן השתלמות תוכלו למשוך את הכסף ללא מס רווח הון לאחר שלוש שנים לשם לימודים והשתלמויות או לחילופין לאחר 6 שנים לכל מטרה.

קרן השתלמות מגיעה יחד עם עשרות יתרונות פיננסים רבים אשר מבדלים אותה משאר אפיקי החיסכון והופכים אותה לחיסכון הטוב ביותר לטווח הקצר-בינוני.

בין היתרונות נמנים הטבות מס במשיכה מהקרן, מוטבים של עמית שנפטר יכולים למשוך את הכסף בכל רגע נתון, משיכה חלקית של הכספים החל ממועד הזכאות, חיסכון בלעדי ללא מס ועוד.

 

קרן החיסכון לצבא הקבע

קרן החיסכון לצבא הקבע הינה קרן השתלמות מטעם הראל המיועדת למשרתי קבע, גמלאי צה ל ובני זוגם. מדובר בקרן ייעודית אשר מונה שלושה מסלולי השקעה וניתן לעבור ביניהם בכל רגע אונליין.

בין המסלולים ניתן לראות קרן כללית אשר רווחיה עמדו על 5% תשואה, מסלול מנייתי עם 7% תשואה ומסלול ללא מניות כלל עם קרוב ל3% תשואה.

* תשואה ממוצעת שנתית ב5 השנים האחרונות (2015-2020).

 

קרן השתלמות הראל – מסלולים

קרן השתלמות הראל הינה קרן השתלמות רב מסלולית אשר ניתן למצוא בה עשרה מסלולי השקעה שונים, כאשר כל אחד מהם הותאם בהתאמה אישית לתמהיל של עמיתים שונים.

כמו כן, הקרן מאפשרת גמישות רחבה ומעבר בין אפיקי השקעה בכל עת ועד שלושה ימי עסקים.

 

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper