אנליסט גמל מניות

אנליסט גמל מניות

חברת אנליסט גמל היא אחת מחברות ההשקעות הגדולות והוותיקות בישראל. בבעלות החברה קרנות נאמנות, השתלמות, תיקי השקעות וקופות גמל.

השקעה במניות

השקעה במניות יכולה להיות אחת הדרכים המשתלמות להרוויח כסף בשוק ההון.  חברה בוחרת להנפיק מניות כדי לגייס הון ממשקיעים – הם קונים את המניות מהחברה והיא מקבלת את הכסף. המשקיעים מעוניינים לעשות זאת כיוון שרכישת מניות חברה היא קנייה של אחוזים ממנה.  רוכש המניות זוכה בחלק מהדיבידנדים של החברה וגם בבעלות עליה ביחס לאחוז המניות שיש לו מהסך הכללי. כלומר אם למשל משקיע רכש 1% מהמניות הוא יקבל 1% מהדיבידנדים וכוח שליטה של 1% בחברה. לאחר הנפקת המניות, המניות נסחרות מידי יום בבורסה על ידי גופים שונים כמו קרנות השקעה, אנשים פרטיים, קרנות נאמנות וכדומה. מחיר המניות נקבע על פי ביקוש והיצע, אך יש עוד מגוון סיבות שיכולות להשפיע על השוק כמו המצב בעולם, רגולציה, פוליטיקה וכדומה.

השקעה דרך אנליסט גמל

אחת הדרכים להשקיע במניות היא באמצעות חברת השקעות. חברת ההשקעות תהיה במקרה זה בעלת המניות והיא תקבל אחוזים על ניהול ההשקעות. מומלץ להשקיע דרך חברת השקעות ולא לקנות מניות באופן עצמאי משום שהחברות מעסיקות מומחים רבים לשוק ההון והם מתעסקים במסחר במניות ונגזרותיהן בצורה מקצועית וטובה. למשקיע וגם לחברת ההשקעות יש אינטרס משותף- להרוויח, ולכן המשקיע יכול לדעת שהחברה תעשה ככל שביכולתה כדי למקסם את הרווחים שהוא יכול להשיג.

השקעה דרך אנליסט גמל במניות כוללת:

  • חשיפה למניות בארץ ובחול
  • שיעור חשיפה לא יותר מ- 120% ולא פחות מ- 75% מנכסי המסלול
  • החשיפה מתבצעת דרך השקעה ישירה במניות, בנגזרים, בקרנות השקעה, קרנות נאמנות ותעודות סל
  • יתר הנכסים מושקעים בהתאם לשיקול ועדת ההשקעות

ההשקעה במניות דרך אנליסט גמל מניבה מתחילת השנה הקלנדרית (נכון ל5/21) 5.89% תשואה, כאשר בשנים האחרונות היקף התשואה הממוצעת היה 16.22%. כ- 64% מנכסי הקופה הינם מניות, עדות המחזקת את המיומנות של אנליסט גמל בתחום ואת האמון של הלקוחות בה. כדי להצטרף לקהל הלקוחות של אנליסט גמל, ניתן ליצור עם החברה קשר באתר או בטלפון.

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper