הכירו את: מניית אפל

חדשים בעולם מסחר המניות? לחצו עכשיו וקבלו את סקירה לאחת מהמניות המובילות - מניית אפל שמוכרת לכולנו ממחשבי ה-MAC ומוצרי ה-iPhone. לחצו לפרטים
הכירו את: מניית אפל

אין אחד מאיתנו שלא מכיר את אפל, אך למי שלא היה פה בעשרים שנה האחרונות אנו נעשה תקציר קטן. אפל הינה תאגיד רב-לאומי אמריקאי אשר אחראי ואמון על פיתוח עשרות מוצרי אלקטרוניקה, תוכנות מחשב, שירותי בידור וקידום של מוצרי טכנולוגיה. כולנו מכירים את המוצרים הייחודים והמקוריים של אפל, ביניהם ניתן למצוא את מחשבי הMAC של אייפון, סדרת הפלאפונים של אייפון, איירפודס, לימים נמצא שם גם את מותג האוזניות ביטס, שירות המוזיקה של אפל, חנות האפליקציות של האפסטור, אייקלאוד, אייטיונס, אפל טי וי והרשימה עוד ארוכה. מה הופך את מניית אפל לאחת המניות המובילות והיציבות ביותר בשוק? הישארו איתנו!

מניית אפל: Apple Store

כיום, אפל מחזיקה מספר חנויות. את החנות הדיגיטלית המוכרת באייפון (AppStore), כמו כן אפל מחזיקה תחתיה רשת חנויות פרונטלית בשם אפל סטור. נכון לכתיבת שורות אלו(מרץ 21), ישנם 511 חנויות של אפל כאשר מחצית מהם נמצאים בארצות הברית. נכון ל-2020 לחברה יש קרוב ל147,000 עובדים ברחבי העולם. ב19 באוגוסט 2020 חברת אפל שברה שיא כאשר הגיעה לשווי שוק של 2 טריליון דולר, מה שהפך אותה לחברה הראשונה שעושה זאת בעולם. כמו כן, החברה עשתה אותו דבר כאשר הגיעה לשווי של טריליון דולר בשנת 2018.

אפל בישראל:

אפל הבינלאומית בעשור האחרון עשתה גם צעדים רבים בשוק הישראלי, צעדים שביססו את מקומה והפכו אותה לאחד המותגים המובילים והמוכרים בכל בית. בין הפעולות אותם נקטה אפל בשנים האחרונות ניתן לראות: דצמבר 2011 – אפל רכשה חברה ישראלית בשם אנוביט, חברה זו עסקה בפיתוח שבבים ונמכרה ב 400 מיליון דולר. שנה לאחר מכן, חברת אפל הקימה מרכז פיתוח בישראל. נובמבר 2013 – שנתיים לאחר מכן רכשה אפל חברת סטארטאפ ישראלית נוספת בשם פריימסנס, אשר עוסקת בפיתוח חיישנים לזיהוי תלת מימדי של גוף האדם. חברה זו נמכרה ב 345 מיליון דולר. פברואר 2015 – פתחה אפל מרכז פיתוח ושיווק ראשי של החברה בהרצליה פיתוח. מניית אפל נסחרת בנאסד"ק: AAPL והינה החברה הראשונה בעולם אשר הגיעה לשווי שוק של טריליון דולר, ו2 טריליון דולר. מנכ ל החברה הנוכחי הינו טים קוק.      

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper