ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות

ברור לכולם, שהתנהלות פיננסית נכונה, היא השקעה מיטבית של החסכונות שמצטברים בחשבון הבנק. לחצו ולהכיר את ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות
ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות

היום כבר ברור לכולם, שא' ב' של התנהלות פיננסית נכונה, הוא השקעה מיטבית של החסכונות שמצטברים בחשבון הבנק. ובכל זאת, לא לכולם יש את הזמן והידע לנהל את החסכונות שלהם כדי שיניבו את התשואה הרצויה. ניהול השקעות חיצוני מסייע להגדלת החיסכון באופן בטוח ועל ידי מומחים בתחום. ילין לפידות הוא בית השקעות שעוסק בניהול השקעות ואנליזת נתונים. בית ההשקעות מומחה בניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות קופות גמל וקרנות השתלמות .כחלק מהשירותים מציע בית ההשקעות קרן השתלמות במסלול מניות:

מה זו קרן השתלמות במסלול מניות?

קרן ההשתלמות היא קופת גמל שמיועדת לחיסכון בטווח בינוני של מעל שש שנים, ומקנה הטבות מס לשכירים ועצמאיים. כדאי להשוות קרנות השתלמות לפני ההשקעה, ולבחון את השוק שמציע סוגים שונים של קרנות שמתמחות באפיקים שונים וברמות סיכון משתנות. כדאי לדעת שהיתרון המשמעותי של קרן ההשתלמות הוא כי מדובר באפיק החסכון היחיד שמאפשר חיסכון ללא תשלום מס, ומותאם גם לאלה שאינם בפנסיה.

התשואה בקרן השתלמות נמדדת לאורך זמן, כאשר מספר שנים גדול יותר מאפשר להעריך את התמונה הרחבה באופן יציב יותר, ללא השפעה של התנודות והשינויים בשוק ההון. לכן מומלץ להעריך תשואות רק לאחר חמש שנים לפחות, גם את הכספים ניתן למשוך את רק לאחר תקופה זו, והמשיכה נעשית ללא תנאים נוספים והגבלות, בנוסף לכך, אין הכרח לפדות את הסכום כולו בבת אחת, אלא ניתן להמשיך את ההשקעה בסכום הנבחר.

בילין לפידות קרן השתלמות מציעים מגוון של מסלולי השקעה בקרנות השתלמות, וביניהן גם קרן השתלמות במסלול מניות. מדובר בקרן שמשקיעה את החסכונות הקיימים בשוק המניות בארץ ובחו"ל.

מדוע השקעה בקרן השתלמות במסלול מניות כרוכה בסיכון גבוה?

השקעה בקרן השתלמות במסלול מניות כרוכה בסיכון גבוה יחסית לשאר ההשקעות בשוק בעקבות תנודות ושינויים תכופים בשוק המניות, וביחס להשקעה בקרנות השתלמות מצויות. המסלול מותאם למשקיעים שלוקחים בחשבון את הסיכון הגבוה, זאת בתמורה לתשואה משמעותית ועודפת.

השקעה בשוק זה עשויה להיות מורכבת במיוחד עבור משקיעים שאינם וותיקים במיוחד ועבור אלה ששואפים לפרישה מוקדמת יחסית ונשענים על הרווח העתידי של  תיק ההשקעות, בנוסף לכך, חשיפה זו למניות עשויה להיות לא פשוטה לניהול בטווח הארוך.

מכיוון שמדובר בשקע בסיכון גבוה במיוחד מומלץ להיעזר בצוות מקצועי ומנוסה של מנהלי השקעות שמכירים את השוק על בוריו, ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות מציעה שירותי אנליזה וניהול תיקי השקעות גם בתחום המניות כשמאחוריהם למעלה מ-30 שנות ניסיון.

השקעה עצמאית בתחום זה אינה מומלצת במיוחד בגלל היקף הידע והניסיון המקצועי שהיא דורשת, ניהול עצמאי של הכספים אינו מתאים לכל אחד ולכן מתגייסים המומחים של ילין לפידות כדי להשקיע בצורה הבטוחה והמיטבית ביותר.

 

הירשמו לקבלת עדכונים שוטפים:
Ledger - Crypto Beginners Pack
Cryptohopper